Våre ansatte



John Henry Holtet
John Henry Holtet


Daglig Leder / Autorisert Elektroinstallatør

Direkte telefon: 90 10 56 67

E-post: jhh@stormelektro.com

Utdannet Elektroingeniør, Cand.mag, 25 års erfaring fra elektrobransjen.
Erfaring fra rådgivende ingeniør (RIE) og Elektroentreprenør.


Per Gunnar Knotten
Per Gunnar Knotten


Service Leder/ Prosjektingeniør

Autorisert Elektroinstallatør

Direkte telefon: 95 94 57 43

E-post: per-gunnar@stormelektro.com

Utdannet fra Teknisk Fagskole i Bergen.
Autorisert elektroinstallatør og har 15 års erfaring fra elektrobransjen.
​Ansvarlig for prosjektering av Elektrotekniske anlegg.

Mai Kristin Talberg
Mai Kristin Talberg


Prosjektleder Bolig / Administrasjon

Direkte telefon: 40 47 48 48

E-post: mai@stormelektro.com

Vår superflinke Mai har kontroll på det meste, og følger opp kundene sine på en fin måte. Har jobbet med oss nå i 6år.

Petter Ellingsen
Petter Ellingsen


Elektromontør 

Direkte telefon: 48 95 98 38 

E-post: petter@stormelektro.com

Vår flinke service-elektriker med 7 års erfaring.

Ansvar for Internkontroll hos bedrifter.

Per Magnus Øverås
Per Magnus Øverås


Elektromontør

Direkte telefon: 92 47 10 05 (986 74 673)

E-post: permagnus@stormelektro.com

Vår flinke elektriker med 5 års erfaring.

Asbjørn Sørensen
Asbjørn Sørensen


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 48 95 98 37 

E-post: asbjorn@stormelektro.com

Asbjørn har over 30 års erfaring som elektriker.

Espen T. Vedlog
Espen T. Vedlog


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 47 92 88 01 

E-post: espen@stormelektro.com

Har 10 års erfaring innen elektrofaget.

Pål  Enebakk
Pål Enebakk


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 40 47 48 47

E-post: paal@stormelektro.com

Vår flinke service elektriker med 8 års erfaring.

Eirik Alnes
Eirik Alnes


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 917 84 299

E-post: eirik@stormelektro.com

8 års erfaring som elektriker. 

Karl Johan Kipperberg
Karl Johan Kipperberg


Elektromontør

Direkte telefon: 48 95 98 29

E-post: kalle@stormelektro.com

Har over 30 års erfaring innen elektrofaget.

Truls Samuelsen
Truls Samuelsen


Elektromontør

Direkte telefon: 957 67 337

E-post: truls@stormelektro.com

Vår kjempeflinke Elektromontør Truls.

Mark Christensen
Mark Christensen


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 488 50 015

E-post: mark@stormelektro.com

Mark har 15års erfaring som elektriker

Adrian Bremnes
Adrian Bremnes


Elektromontør

Direkte telefon: 40 47 48 49

E-post: adrian@stormelektro.com

Vår kjempeflinke Elektromontør Adrian.

Andreas Andreassen
Andreas Andreassen


Elektrolærling

Direkte telefon: 910 05 858

E-post: andreas@stormelektro.com

Andreas er vår superflinke læring. Har vært hos oss i 2år.

Veldig selvstendig ble han tidlig.


Andreas Aaslid Grimstad
Andreas Aaslid Grimstad

Elektrolærling

Direkte telefon: 980 66 627

E-post: andreas.g@stormelektro.com

Andreas er vår superflinke læring.

Emil Trulssen Holvik
Emil Trulssen Holvik

Elektrolærling

Direkte telefon: 988 59 097

E-post: emil@stormelektro.com

Emil er vår superflinke læring.

Sebastian Vebenstad
Sebastian Vebenstad


Elektrolærling

Direkte telefon: 954 56 308

E-post: sebastian@stormelektro.com

Sebastian er vår sist ansatte flinke læring.