Våre ansatte



John Henry Holtet
John Henry Holtet


Daglig Leder / Autorisert Elektroinstallatør

Direkte telefon: 90 10 56 67

E-post: jhh@stormelektro.com

Utdannet Elektroingeniør, Cand.mag, 28 års erfaring fra elektrobransjen.
Erfaring fra rådgivende ingeniør (RIE) og Elektroentreprenør.


Per Gunnar Knotten
Per Gunnar Knotten


Service Leder/ Prosjektingeniør

Autorisert Elektroinstallatør

Direkte telefon: 95 94 57 43

E-post: per-gunnar@stormelektro.com

Utdannet fra Teknisk Fagskole i Bergen.
Autorisert elektroinstallatør og har 20 års erfaring fra elektrobransjen.
​Ansvarlig for prosjektering av Elektrotekniske anlegg.

Sondre Skylstad
Sondre Skylstad


Prosjektingeniør/Saksbehandler

Direkte telefon: 92 24 72 69

E-post: sondre@stormelektro.com

Vår nye prosjektingeniør/saksbehandler har solid bakgrunn fra elektrobransjen. Han har jobbet som utførende elektriker og har Teknisk fagskole utdannelse. Et kundemøte med han så er du garantert fornøyd.

Petter Ellingsen
Petter Ellingsen


Elektromontør/Elkontroll/Saksbehandler

Direkte telefon: 48 95 98 38 

E-post: petter@stormelektro.com

Vår flinke service-elektriker med 8 års erfaring.

Ansvar for Internkontroll hos bedrifter.

Har flere arbeidsoppgaver som saksbehandler på utvalgte kunder.

Per Magnus Øverås
Per Magnus Øverås


Elektromontør

Direkte telefon: 986 74 673

E-post: permagnus@stormelektro.com

Vår flinke elektriker med 6 års erfaring.

Espen T. Vedlog
Espen T. Vedlog


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 942 44 585

E-post: espen@stormelektro.com

Har 10 års erfaring innen elektrofaget. Espen har full kontroll på det han jobber med.

Karl Johan Kipperberg
Karl Johan Kipperberg


Elektromontør

Direkte telefon: 48 95 98 29 (452 56 131)

E-post: kalle@stormelektro.com

Har over 30 års erfaring innen elektrofaget. Kalle ordner og har kontroll på det meste.

Adrian Bremnes
Adrian Bremnes


Elektromontør

Direkte telefon: 40 47 48 49

E-post: adrian@stormelektro.com

Vår kjempeflinke Elektromontør Adrian.


Andreas Koppen Krogsæter
Andreas Koppen Krogsæter


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 95 75 62 39

E-post: andreas.k@stormelektro.com

Andreas er vår kjempeflinke Elektromontør. 

Andreas Andreassen
Andreas Andreassen


Elektromontør

Direkte telefon: 910 05 858

E-post: andreas@stormelektro.com

Andreas er vår superflinke Elektromontør. 

Andreas Aaslid Grimstad
Andreas Aaslid Grimstad

Elektromontør

Direkte telefon: 980 66 627/47 92 88 01

E-post: andreas.g@stormelektro.com

Andreas er vår superflinke Elektromontør.

Emil Trulssen Holvik
Emil Trulssen Holvik

Elektromontør

Direkte telefon: 988 59 097

E-post: emil@stormelektro.com

Emil er vår superflinke Elektromontør.

Damian Lund
Damian Lund


Elektromontør Gr.L

Direkte telefon: 48 99 77 11

E-post: damian@stormelektro.com

Vår flinke service elektriker med 11 års erfaring. Jobber kjapt og effektivt og kan sine saker.

Daniel Nilsen
Daniel Nilsen

Elektromontør

Direkte telefon:  936 97 891

Epost: daniel@stormelektro.com

Daniel er vår flinke Elektromontør.

Han har også utdannelse og fagbrev som automatiker.

Simen Øyhaugen
Simen Øyhaugen


Elektrolærling

Direkte telefon: 920 71 161

E-post: simen@stormelektro.com

Simen er vår kjekke og flinke læring.

Jacob Bøstrand
Jacob Bøstrand


Elektrolærling

Direkte telefon: 480 30 575

E-post: jacob@stormelektro.com

Vår flinke og blide Elektrolærling.

Kristian Klemetsen
Kristian Klemetsen

Hjelpearbeider Elektro

Direkte telefon: 994 57 578

E-post: kristian@stormelektro.com

Kristian er vår kjekke og hyggelige Hjelpearbeider på elektro.

John-Erik Dahl
John-Erik Dahl

Elektromontør

Direkte telefon: 995 75 749

E-post: johnerik@stormelektro.com

John Erik er vår kjekke og flinke Elektromontør